O NAS

Biuro Podróży "ZATUR"
Twój Osobisty Doradca Turystyczny od 1989 roku
Radzi, Informuje, Pomaga wybrać Najkorzystniejsze Oferty.
Twoją DROGĘ do danego urlopu, wycieczki, podróży wskaże Ci Biuro Podróży "ZATUR".
"ZATUR" to nazwa, którą łatwo zapamiętasz. Jesteśmy "ZATURystyką", bo turystyka jest jedną z najlepszych form inwestycji w Samego Siebie. Przed nami otwarty CAŁY ŚWIAT, bo u Nas, w jednym miejscu, ponad 100 Touroperatorów oferuje swoje usługi. Wielu z nich poznaliśmy podczas licznych podróży studyjnych, na spotkaniach, szkoleniach itp.
Mamy bardzo dobre rozeznanie na rynku turystycznym.
Załoga Biura Podróży "ZATUR" to entuzjaści turystyki, którzy w licznych podróżach zdobywali doświadczenie i wiadomości z wielu rejonów świata.
"ZATUR" to przyjazny zespół ludzi, którzy co roku angażują się w obsługę znaczącej liczby stałych i nowych klientów. Wsłuchujemy się w ich opinie i relacje po powrotach z podróży, które stanowią dla nas cenne informacje wykorzystywane w dalszej, codziennej pracy.
Ilość propozycji turystycznych przekracza zwykle kilkaset tysięcy ofert. Jak z tej masy wybrać swoją wymarzoną podróż? Potencjalny klient coraz częściej szuka informacji w internecie, bo to jedna z największych zdobyczy ludzkości, ale pamiętajmy, że "wirtualny świat" nigdy nie nie zastąpi żywego i przyjaznego człowieka.
I TY możesz zostać Naszym Turystą, Podróżnikiem, Przyjacielem!
ZAPRASZAMY do Naszego biura w Zabrzu lub do kontaktu za pomocą wiadomości na facebooku.